Hezkuntza komunitatea

Zuzendaria: Nerea Bilbao // zuzendaria@iparragirre.org

2 urteko koordinatzailea: Maite Laiseca // maite.l@iparragirre.org

3 urteko koordinatzailea: Inma Sinde // inma.s@iparragirre.org

4 urteko koordinatzailea: Iraia Artetxe // iraia.a@iparragirre.org 

5 urteko koordinatzailea eta Pastoral arduraduna: : Irati Etxebarria // irati.e@iparragirre.org

Laguntza gelako arduraduna: Izaskun Santos // izaskun.s@iparragirre.org

Administrazio Burua: Iraide Amuriza // ikastola@iparragirre.org

Iraide Amuriza // ikastola@iparragirre.org

Itziar Corcuera // kudeaketa@iparragirre.org

Begoña Bayer // iparragirre@iparragirre.org (Alexia plataforma)

2 urte:

Bego Meñaka // bego.m@iparragirre.org

Leire Garcia // leire.g@iparragirre.org

Maite Laiseca // maite.l@iparragire.org

Ruth Linaza // ruth.l@iparragirre.org

Andoni Fernandez // andoni.f@iparragirre.org

Jessica Abad // jessica.a@iparragirre.org

3 urte:

Inma Sinde // inma.s@iparragirre.org

Alazne Fernandez // alazne.f@iparragirre.org

Ainitxe Castrillo // ainitxe.c@iparragirre.org

Begoña Bayer // bego.b@iparragirre.org

Ane Cortazar // ane.c@iparragirre.org

Carmen Reinares // carmen.r@iparragirre.org

4 urte:

Iraia Artetxe // iraia.a@iparragirre.org

Natalia Barcena // natalia.b@iparragirre.org

Ibon Zubieta // ibon.z@iparragirre.org

Paula Acosta // paula.a@iparragirre.org

Rakel Yarritu // rakel.i@iparragirre.org

Argi Lauzirika // argi.l@iparragirre.org

5 urte:

Ainhoa Larrinaga // ainhoa.l@iparragirre.org

Tania Gomez // tania.G@iparragirre.org

Uxue Ipiña // uxue.i@iparragirre.org

Ainara Lasuen // ainara.l@iparragirre.org

Irati Etxebarria // irati.e@iparragirre.org

Laguntza gela:

Izaskun Santos // izaskun.s@iparragirre.org

Maitane Etxabe // maitane.e@iparragirre.org

Oihane Lopez // oihane.l@iparragirre.org

Irakasle espezifikoak:

Musika: Bego Bayer // bego.b@iparragirre.org

NIZU: Rakel Yarritu // rakel.i@iparragirre.org

English - ST George: Frinée Suarez // frinee.suarez@bilbaoenglish.net

AMPA // ampa@iparragirre.org

Lehendakaria: Iñigo Antonio Cuesta Parra

Lehendakari ordea: Jorge Arias Ruiz

Idazkaria: Patricia Peña Gutierrez

Diruzaintza: Gonzalo Fernandez Nadal

Bokalak: Beatriz Lasa Echave, María Jesús Serna Gallardo, María Revilla Ruipérez, Jose Antonio Medina Chico

Titularraren ordezkariak: Nerea Begoña Lopategi, Mikel Martinez y Vanesa Freire

Zuzendaria: Nerea Bilbao Goxencia

Irakasleen ordezkariak: Andoni Fernandez Rivero, Ainara Lasuen Elorz, Olatz Sarrionandia Sagasti y Begoña Bayer Crespo.

Gurasoen ordezkariak: Mireia Liaño Miguelez, Iratxe Garai Ibarlucea, Covadonga Malo De la Fuente.

Administrazio zerbitzuen ordezkaria: Iraide Amuriza Moja.